دسته
فیدها
لینک ها
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 214884
تعداد نوشته ها : 16951
تعداد نظرات : 16
Rss
طراح قالب
GraphistThem272

سایت مزایده


سازمان ها و دستگاههای مزایده گزار بسیاری از املاک و کالاهای مازاد خود را از طریق برگزاری مزایده واگذار می نمایند که در این فرایند، جذب بالاترین پیشنهاد دهنده قیمت مهمترین هدف برگزار کننده مزایده میباشد. در حال حاضر بسیاری از مزایده ها از طریق پایگاههای اطلاع رسانی مزایدها به صورت آنلاین در اختیار متقاضیان شرکت در مزایدات قرار میگیرد. اطلاعات مربوط به مزایده از کلیه منابع درج این آگهی ها از قبیل روزنامه ها ، وب سایت مزایده گزاران و یا به صورت مستقیم جمع آوری شده و پس از طبقه بندی تخصصی در سایت مزایده اعلام و به صورت آنلاین در اختیار متقاضیان شرکت در مزایدات قرار می گیرد. سایت مزایده شرکت ارتباط گستران هزاره کلیه مزایدات کشور را به صورت آنلاین و طبقه بندی شده در اختیار مزایده گزاران قرار میدهد. اطلاعات بیشتر در سایت مزایده هزاره در دسترس میباشد.


مزایده های دولتی و خصوصی


مزایده ها را میتوان بر اساس پارامترهای متفاوتی از قبیل سازمان مزایده گزار ، نوع و ماهیت مزایده برگزار شده و استان محل برگزاری مزایدات طبقه بندی نمود. بخش مهمی از مزایده های کشور توسط مزایده گزاران دولتی مانند مزایده سازمانهای توزیع برق منطقه ای ، مزایده سازمانهای آب و فاضلاب، مزایده پایانه های نفتی و شرکتهای پتروشیمی، مزایده های انتقال گاز، مزایده مجتمع های فولاد ، مزایده های مرتبط به بانک و سایر دستگاههای مزایده گزار دولتی برگزار میگردد. با توجه به اقدامات صورت گرفته در راستای خصوصی سازی و همچنین افزایش فعالیت شرکتهای خصوصی، حجم مزایده های برگزارشده توسط مزایده گزاران خصوصی نیز قابل توجه میباشد. مزایده ها چه به صورت مزایده های دولتی و یا مزایده های خصوصی نقش مهمی را در گردش اقتصادی کشور ایفا می نمایند. متقاضیان شرکت در مزایده میتوانندکلیه مزایده های سازمانهای دولتی و مزایده های شرکتهای خصوصی را به صورت طبقه بندی شده از سایت مزایدات هزاره دریافت نمایند.

دسته ها :

اسناد مناقصه


اسناد مناقصه مهمترین بخش از فرایند برگزاری مناقصه است که براساس الزامات و نیازمندیهای هر پروژه توسط مناقصه گزار تهیه میشود. اسناد مناقصات با توجه به شرایط تعریف شده توسط مناقصه گزاران میتواند به صورت رایگان و یا در قبال پرداخت هزینه خرید اسناد در اختیار متقاضیان شرکت در مناقصه قرار گیرد. اسناد مناقصه می تواند شامل مواردی از قبیل شرح کامل درخواست های پروژه ، نوع و مبلغ تضمین مناقصه، زمان و محل دریافت اسناد مناقصه، مهلت تحویل پیشنهاد ها و بازگشایی پاکات، تضامین حسن انجام کار و پیش پرداختهای مناقصه، مشخصات فنی و بازرگانی مناقصه ، پارامترهای ارزیابی کیفی مناقصه گران، شرایط خصوصی و عمومی مناقصه و سایر اسناد مورد نیاز مناقصه گر باشد. از جمله خدمات مهم شرکت ارتباط گستران هزاره، سرویس تهیه اسناد مناقصه است که از جمله مزایای این سرویس کاهش زمان و هزینه های تهیه اسناد مناقصات برای مناقصه گران میباشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص به بخش تهیه اسناد مناقصه مراجعه گردد.

مناقصات ایران و دیگر کشورها

برگزاری مناقصات به عنوان یکی از موثرترین اهرمهای اقتصادی در ایران و سایر کشورهای جهان حائز اهمیت بوده و بسیاری از پروژه های عمرانی و زیربنائی ، خرید کالا و خدمات و ... از طریق برگزاری مناقصات تامین میگردند. بررسی آماری محل برگزاری مناقصات در شهرهای کشور و سایر کشور های دیگر میتواند تحلیل دقیقی از اهمیت مناقصات در پیشرفت اقتصادی محل های برگزاری ارائه نماید. نگاهی به حجم مناقصات برگزار شده در استانهای تهران، خوزستان، اصفهان، فارس، خراسان و آذربایجان میتواند تصویر روشنی از رابطه برگزاری مناقصات با پیشرفت اقتصادی محل برگزاری ارائه نموده و در سطح بین المللی نیز با نگاهی به آمار مناقصات در کشورهای نظیر آلمان، آمریکا، کشورهای اروپایی و سایر کشورهای صنعتی رابطه بین مناقصات و پیشرفت های اقتصادی کاملا مشهود میباشد. شرکت ارتباط گستران هزاره با سرویس تخصصی و تفکیک شده استانی توانسته است تصویر روشنی را در اختیار مناقصه گران کشور قراردهد. جهت مشاهد مناقصه های استانی به صفحه مناقصات به تفکیک استان مراجعه گردد.

دسته ها :

شرکت ارتباط گستران هزاره

روزانه تعداد زیادی آگهی مناقصه و مزایده توسط کارفرمایان مختلف، در حوزه های متنوع و از رسانه های گوناگون در سراسر کشور منتشر می گردد. سازمان ها در مسیر تعالی خود، با بررسی طرح های م طرح شده، پروژه های مناسب را انتخاب و با شرکت در مناقصه یا مزایده مربوطه شانس خود را در انتخاب به عنوان پیمانکار منتخب می آزمایند. ولی آنچه در این بین برا سازمان ها حیاتی است، اطلاع از تمامی آگهی های اعلام شده در حوزه فعالیتی مربوطه در سریع ترین زمان ممکن است. شرکت ارتباط گستران هزاره، به عنوان اولین و جامع ترین پایگاه اطلاع رسانی مناقصات، مزایدات و استعلام بهای کشور، بیش از 17 سال است که با پاسخگویی به این نیاز مشتریان، رابط بین پیمانکاران و کارفرمایان بوده است.ارتباط گستران هزاره اولین مرکز تخصصی جمع آوری و اطلاع رسانی آگهی های تجاری مناقصه، مزایده و استعلام بها در کشور دارای گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت از شورای عالی انفورماتیک کشور و مجوز نشر دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.https://www.hezarehinfo.net

مناقصه

"مناقصه" یک اصطلاح حقوقی ـ اقتصادی است که ترمینولوژی آن اشاره دارد به خرید کالا و یا خدمات مشخص با حداقل قیمت و بشرط حفظ کیفیت موردنظر خریدار. در واقع، مناقصه یک روش ایجاد شرایط یکسان برای تامین کنندگان کالا و یا خدماتی است که قابلیت ارائه ی آن را در زمان مشخص و با حداقل قیمت به خریدار دارا هستند. همچنین رعایت چهار اصل آزادی رقابت، شایستگی داوطلبان شرکت کننده در مناقصه، مشخص بودن حد نصاب مناقصه و حضور یک شخص اداری (مانند اداره یا کمیسیون مناقصه ها) نیز جهت برگزاری یک مناقصه الزامی است. شرط اجرایی شدن مناقصه به اعلام آن جهت عموم و یا گروه مشخصی از تامین کنندگان بستگی دارد. سرویس اطلاع رسانی هزاره بعنوان اولین و جامع ترین پایگاه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات کشور کلیه ی مناقصه های اعلام شده در ایران را بصورت روزانه و طبقه بندی شده بر اساس گروه های مختلف صنفی ارائه می نماید.

مناقصات

یکی از راهکارهای مهم و تاثیرگذار گسترش حوزه ی فعالیت شرکت های بازرگانی، پیمانکاری، تولیدی و خدماتی شرکت در مناقصات است. در واقع، در صورت امکان شرکت در مناقصات مرتبط با موضوع فعالیت، به نوعی در هزینه های فروش و بازاریابی و تبلیغات صرفجویی می شود. البته معمولاً شرکت در مناقصات نیازمند احراز شرایط قانونی و حداقل هایی است که می بایست تامین گردد نظیر رتبه بندی سازمان برنامه و بودجه، سوابق کاری مرتبط، امکان تامین و سپردن وثیقه و تضمین، ... با فرض دارا بودن شرایط شرکت در مناقصات، مطلع شدن از برگزاری مناقصات نیز الزامی است. بر اساس آمار تعداد مناقصات اعلام شده طی یک ماه بیش از 12.000 عنوان است که دسترسی به اطلاعات مناقصات نیازمند استفاده از سرویس های تخصصی اطلاع رسانی در این زمینه خواهد بود. سرویس اطلاع رسانی هزاره بعنوان اولین و جامع ترین پایگاه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات کشور کاملترین بانک اطلاعاتی مناقصات را به متقاضیان ارائه می نماید.

سایت مناقصات

همگام با افزایش مستمر استفاده از بستر اینترنت در اکثر حوزه های کسب و کار سنتی، نشر و بازنشر اطلاعات نیز در حال ارتقاء شرایط و کاهش محدودیت های توزیع از طریق فضای مجازی است. روزانه شاهد حضور گسترده تر برندها و شاخه های مختلف تجاری و خدماتی در شبکه های اجتماعی هستیم. در این فضا، یکی از واژگانی که آمار جستجوی زیادی را به بخود اختصاص داده، عبارت سایت مناقصات است که در واقع نشاندهنده ی تمایل شرکت ها و بنگاه ها به دریافت اطلاعات مناقصات از طریق سایت و بجای روش های مرسوم و سنتی قبلی نظیر نشریات کاغذی ست. آنچه که از سایت مناقصات انتظار می رود، ارائه ی کلیه ی مناقصات منتشر شده به همراه اطلاعات کامل و مستندات و همزمان با نشر در نشریات کشور است. متقاضیان شرکت در مناقصات کشور می توانند از طریق پانل کاربری اختصاصی خود که در سایت مناقصات سرویس اطلاع رسانی هزاره تعریف می شود، کلیه ی اطلاعات مناقصات کشور را در همان روز انتشار و به همراه اسناد و اطلاعات تکمیلی دریافت نمایند.

مناقصات کشور

بر اساس قانون، کلیه ی دستگاه های اجرایی کشور جهت تامین کالا و یا خدمات موردنیاز خود موظف به برگزاری مناقصه و اعلام عمومی (و تحت شرایطی، اعلام محدود) هستند. همچنین شرکت ها و گروه های صنعتی غیردولتی نیز سهمی از مجموع مناقصات کشور را به خود اختصاص می دهند. با توجه به فعالیت حدود 650 دستگاه اجرایی دولتی و در حدود 8000 شرکت و بنگاه اقتصادی متوسط و بزرگ، مجموع مناقصات کشور طی یک ماه به عددی بالغ بر 12.000 عنوان رسیده است. در حال حاضر تنها راه دستیابی به اطلاعات مناقصات کشور و بخصوص در صورتیکه لزوم تفکیک اطلاعات بر اساس زمینه ی فعالیت مدنظر باشد، جستجو در اینترنت و در حالت بهینه، مراجعه به پایگاه های اطلاع رسانی مرتبط است. پایگاه اطلاع رسانی هزاره با قریب به 17 سال فعالیت تخصصی و بعنوان پیشگام اطلاع رسانی مزایدات و مناقصات کشور بصورت طبقه بندی شده، می تواند بعنوان بهترین مرجع دریافت اطلاعات بروز و بهنگام مناقصه ها و مزایده ها برای بازرگانان، شرکت ها و بنگاه های اقتصادی کشور معرفی گردد.

پایگاه مناقصات

استفاده از عبارت وب سایت بجای واژه ی پایگاه یکی از اشتباهات معمول کاربران در فضای مجازی است. بعنوان مثال، پایگاه مناقصات کشور عملاً بعنوان درگاه ورودی به مجموعه ی اطلاعات مناقصات به همراه آرشیو کاملی از آنها و امکانات مختلف دیگر است. در حالیکه وب سایت (و یا به اشتباه، سایت)، عملاً نمایش دهنده ی اطلاعات محدود جهت موضوع و یا موضوعات مشخص شده توسط طراح آن است. در واقع، یک پایگاه می تواند دربرگیرنده چندین وب سایت باشد. پایگاه مناقصات کشور بعنوان یکی از پربازدیدترین مجموعه های اطلاع رسانی در فضای مجازی جهت شرکت ها و بنگاه های اقتصادی مطرحیت دارد. سرویس اطلاع رسانی هزاره در حال حاضر جامع ترین اطلاعات مناقصات کشور را از طریق پایگاه مناقصات تحت مدیریت خود، ارائه می دهد. این سرویس در حدود 17 سال قدمت دارد و بدون شک و با تکیه بر آمار، جامع ترین پایگاه مناقصات ایران در طی سال های اخیر بوده است.

مزایده

مزایده، و یا به عبارت دیگر "حراج"، یک اصطلاح اقتصادی و همچنین حقوقی است که بر مبنای تمایل دارنده ی یک کالای خاص جهت فروش آن به بالاترین قیمت مقدور در یک فضای رقابتی تعریف شده است. فارغ از انواع مزایده ها (استاندارد، هلندی، انگلیسی، خصوصی، رزرو شده، ...) یک مزایده بر اساس اعلام عمومی و درج مشخصات اولیه ی کالا و یا خدمات موضوع مزایده و شرایط شرکت در آن از طریق نشریات، رسمیت می یابد. بعنوان مثال جهت مزایده ی خدمات، می توانیم به اجاره دادن پمپ بنزین و یا فضاهای تبلیغاتی اشاره کنیم. همچنین مزایده های مربوط به آثار و اقلام هنری به روش خاصی انجام می شوند و اعلام آنها نیز بصورت محدود صورت می گیرد. سرویس اطلاع رسانی هزاره با حدود 17 سال فعالیت، بعنوان جامع ترین مرکز تخصصی در حوزه ی اطلاع رسانی مناقصه ها و مزایده های کشور ارائه دهنده ی اطلاعات مزایده های اعلام شده در همان روز انتشار آگهی ست.
دسته ها :

مناقصات

مناقصه

 • مناقصات آسانسور وپله برقی
 • مناقصات بالابر صنعتی
 • مناقصات آلومینیوم و پروفیل
 • مناقصات آهن آلات و فرآورده های آن
 • مناقصات آیفون تصویری و آنتن مرکزی
 • مناقصات آردواز
 • مناقصات ابزار دقیق
 • مناقصات ابزار و یراق آلات
 • مناقصات اتوماسیون صنعتی
 • مناقصات احداث پالایشگاه، کارخانجات آسفالت و سیمان
 • مناقصات اقلام آموزشی و کمک آموزشی
 • مناقصات البسه و پوشاک (کاروایمنی)
 • مناقصات الکترو موتور و پمپهای شناور
 • مناقصات الکترود
 • مناقصات انواع فیلترهای تصفیه
 • مناقصات انواع ورقهای پلاستیکی
 • مناقصات ایاب وذهاب
 • مناقصات باسکول و ترازوهای دیجیتالی
 • مناقصات برق
 • مناقصات پیمانکاری و تجهیزات صنایع روشنایی
 • مناقصات تجهیزات  صنایع روشنایی
 • مناقصات برق گیر و صاعقه گیر و اینترکام
 • مناقصات کلیدهای لوازم خانگی
 • مناقصات تابلو برق
 • مناقصات ترانسفور ماتور
 • مناقصات مقره
 • مناقصات پست انتقال نیرو
 • مناقصات مشاوره برق
 • مناقصات نیروگاه برقی و گازی
 • مناقصات کنتور برق
 • مناقصات بشکه های فلزی
 • مناقصات بیمه، شخص ثالث و ...
 • مناقصات پارچه
 • مناقصات پتو - انواع پوشش ها
 • مناقصات پروفیل P.V.C
 • مناقصات پروژه های بالای  10 میلیارد
 • مناقصات پوشش فلزات
 • مناقصات انواع پیچ و مهره
 • مناقصات پیمانکاری آب و فاضلاب و منابع طبیعی
 • مناقصات تصفیه خانه و ایستگاه پمپاژ
 • مناقصات پیمانکاری آب رتبه بالا ( بالای یک میلیارد)
 • مناقصات آبیاری و زهکشی
 • مناقصات آبیاری و زهکشی رتبه بالا ( بالای یک میلیارد)
 • مناقصات سد و کانال
 • مناقصات مشاوره رسته آب و فاضلاب
 • مناقصات استخر
 • مناقصات پیمانکاری مخابرات
 • مناقصات تابلو دیجیتال
 • مناقصات تاسیسات (پیمانکاری و تجهیزات)
 • مناقصات صنایع حرارتی
 • مناقصات صنایع برودتی
 • مناقصات سیستم تهویه و هواکش صنعتی
 • مناقصات دیگ بخار
 • مناقصات پیمانکاری تاسیسات(مکانیکی و الکتریکی)
 • مناقصات تاسیسات رتبه بالا ( بالای یک میلیارد )
 • مناقصات سردخانه ، یخچال و انواع سیستم های خنک کننده
 • مناقصات تامین نیروی انسانی
 • مناقصات تایپ و پانچ
 • مناقصات تامین و اجاره خودروهای سنگین و سبک
 • مناقصات تجهیزات آب و فاضلاب و مواد مربوطه
 • مناقصات تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی و دارویی و ...
 • مناقصات تجهیزات آشپزخانه (صنعتی)
 • مناقصات تجهیزات پارک و زیبا سازی
 • مناقصات تجهیزات و فعالیتهای دامپروری و کشاورزی و شیلات
 • مناقصات تجهیزات راه
 • مناقصات تجهیزات صنعتی
 • مناقصات تجهیزات فروشگاهی ، فرودگاهی و اماکن عمومی
 • مناقصات تجهیزات قفسه بندی و انبار
 • مناقصات تجهیزات کارگاهی و تعمیرگاهی
 • مناقصات تجهیزات مخابرات
 • مناقصات تلفن سانترال
 • مناقصات کارت های هوشمند
 • مناقصات تیرهای  فلزی
 • مناقصات دکل و بی سیم
 • مناقصات تجهیزات نقشه برداری
 • مناقصات تجهیزات و پیمانکاری آبیاری تحت فشار و قطره ای
 • مناقصات تجهیزات و پیمانکاری قرائت کنتور
 • مناقصات پروژه های دریایی  (ساخت بندر واسکله و ...)
 • مناقصات مشاوره پروژه ها (صنایع دریایی ،سازه های دریایی ، ساخت بنادر و ...)
 • مناقصات خدمات ، اقلام و تجهیزات ورزشی
 • مناقصات ترازوهای دیجیتال
 • مناقصات ترخیص کالا
 • مناقصات تزئینات داخلی ساختمان
 • مناقصات توربین های گازی ، بادی و آبی و بخار
 • مناقصات تورهای سیاحتی و زیارتی
 • مناقصات جرثقیل
 • مناقصات جوشکاری
 • مناقصات چوب
 • مناقصات حسابداری
 • مناقصات حفاری چاه آب
 • مناقصات حمل و نقل جاده ای و دریایی
 • مناقصات حمل و نقل مواد نفتی
 • مناقصات حبوبات و خشکبار
 • مناقصات ماشین آلات خدمات شهری
 • مناقصات خدمات دارویی ، داروخانه و خدمات درمانی، پزشکی و اورژانس
 • مناقصات خدمات بازرسی نفت و گاز
 • مناقصات خطوط انتقال (کانوایر)
 • مناقصات خطوط رنگ آمیزی
 • مناقصات داربست های فلزی
 • مناقصات دام و طیور
 • مناقصات درب و پنجره و نما
 • مناقصات درب های اتوماتیک و سیستمهای کنترل تردد
 • مناقصات درب های چوبی
 • مناقصات دربهای ضد حریق و صندوق نسوز
 • مناقصات دریچه های فولادی و چدنی
 • مناقصات دستگاههای هیدرولیک
 • مناقصات دکوراسیون داخلی ساختمان
 • مناقصات ساندویج پانل
 • مناقصات دیزل ژنراتور
 • مناقصات راه آهن
 • مناقصات بوژی ( واگن)
 • مناقصات راهسازی
 • مناقصات آسفالت
 • مناقصات راهسازی رتبه بالا
 • مناقصات پروژه بالای 5 میلیارد
 • مناقصات تجهیزات راه اهن
 • مناقصات پل سازی و تونل
 • مناقصات تجهیزات رختشویخانه صنعتی - ماشین آلات و ...
 • مناقصات رنگ آمیزی
 • مناقصات ژئوتکنیک
 • مناقصات ساخت و نصب و تعمیرات صنایع فولاد
 • مناقصات ساختمان
 • مناقصات سازه فلزی
 • مناقصات پیمانکاری ساختمان رتبه بالا
 • مناقصات مشاوره ساختمان
 • مناقصات سازه های فضایی
 • مناقصات ساعت های تزئینی و اداری و . . .
 • مناقصات تجهیز سالن های آمفی تئاتر، سینما، جلسات
 • مناقصات سنگ
 • مناقصات سیستم های ایمنی
 • مناقصات اطفاء و اعلام حریق
 • مناقصات کف های آتش نشانی
 • مناقصات سیم بکسل
 • مناقصات سیم و کابل
 • مناقصات سینی و نردبان کابل
 • مناقصات شیرآلات
 • مناقصات صنایع بسته بندی
 • مناقصات صنایع رنگ،‌ رزین و چسب
 • مناقصات صنایع ریخته گری
 • مناقصات صنایع شیشه
 • مناقصات صنایع مفتولی
 • مناقصات فنس کشی و کلاف و ...
 • مناقصات صنایع ورقکاری
 • مناقصات لوازم صوتی و تصویری و نورپردازی
 • مناقصات دوربین مدار بسته
 • مناقصات طبخ غذا
 • مناقصات صنعت چاپ و تبلیغات
 • مناقصات لیبل
 • مناقصات تیزرهای تبلیغاتی و تلویزیونی
 • مناقصات ظروف پلاستیکی و یکبار مصرف
 • مناقصات عایق های حرارتی، برودتی،  صوتی
 • مناقصات عایق های رطوبتی - ایزوگام
 • مناقصات فضای سبز
 • مناقصات قالبهای لغزنده
 • مناقصات استنلس استیل
 • مناقصات قطعات بتنی
 • مناقصات قطعات پلاستیک
 • مناقصات چدن
 • مناقصات قطعات خودرو
 • مناقصات قطعات فایبر گلاس
 • مناقصات قطعات لاستیک
 • مناقصات مس، برنج،‌استیل
 • مناقصات قوطی های فلزی
 • مناقصات کابینت
 • مناقصات کارتن
 • مناقصات کامپیوتر و شبکه
 • مناقصات اتوماسیون اداری
 • مناقصات اینترنت و شبکه
 • مناقصات نوت بوک
 • مناقصات خانه های پیش ساخته (کانکس)
 • مناقصات کیف و کفش
 • مناقصات کمپرسورهای هوا
 • مناقصات کنتور آب
 • مناقصات کوره
 • مناقصات گاز طبی و صنعتی
 • مناقصات لاستیک
 • مناقصات کاغذ و لوازم التحریر
 • مناقصات کاغذ و فرم پیوسته
 • مناقصات زونکن
 • مناقصات لوازم خانگی
 • مناقصات فرش
 • مناقصات لوله و اتصالات
 • مناقصات لوله و اتصالات فولادی و چدنی
 • مناقصات لیفتراک و سایر لیفت ها
 • مناقصات ماشین  آلات صنعتی
 • مناقصات دستگاه پرس
 • مناقصات دستگاه جوش
 • مناقصات دستگاه تراش
 • مناقصات ماشین آلات حفاری
 • مناقصات ماشـیـن آلات سـنگین
 • مناقصات ماشین آلات راهسازی - لودر و بلدوزر
 • مناقصات ماشین آلات بسته بندی
 • مناقصات ماشین الات ساختمانی
 • مناقصات ماشین الات صنایع غذایی
 • مناقصات ماشین آلات صنعت نساجی
 • مناقصات ماشین های اداری
 • مناقصات دستگاههای کارت خوان و بار کدخوان
 • مناقصات دستگاه چاپ
 • مناقصات صنعت ماشینکاری
 • مناقصات مته و ابزار تراشکاری
 • مناقصات مخازن فلزی
 • مناقصات مراکز کنترل مربوط به برق، مخابرات ، نفت و...
 • مناقصات مشاوره مدیریت و استاندارد
 • مناقصات مشاوره های نقشه برداری
 • مناقصات مصالح ساختمانی
 • مناقصات سرویس های بهداشتی
 • مناقصات آجر و سفال
 • مناقصات کاشی و سرامیک
 • مناقصات مصنوعات چوبی و مبلمان اداری
 • مناقصات معادن
 • مناقصات منبع تغذیه
 • مناقصات مناقصه های بین المللی ایران
 • مناقصات مناقصه سرمایه گذاری های مشارکت
 • مناقصات مواد اولیه مصنوعات چوبی
 • مناقصات مواد پلاستیکی
 • مناقصات نوار اخطار
 • مناقصات مواد شیمیایی
 • مناقصات مواد غذایی
 • مناقصات مواد پروتئینی
 • مناقصات تن ماهی
 • مناقصات نمک
 • مناقصات مواد معدنی
 • مناقصات مواد نسوز و آجر نسوز
 • مناقصات موکت
 • مناقصات میزبانی و اجراء همایشها و کارگاههای آموزشی
 • مناقصات صنعت نفت و گاز و پتروشیمی
 • مناقصات تجهیزات نفت وگاز
 • مناقصات برجهای تقطیر و مخازن تحت فشار و مبدل های حرارتی
 • مناقصات کنتورگاز
 • مناقصات حفاظت کاتدیک
 • مناقصات EPC
 • مناقصات مخازن نفتی
 • مناقصات پوشش پلیمری
 • مناقصات نفت و گاز رتبه بالا
 • مناقصات نیروگاه
 • مناقصات مشاوره نفت و گاز
 • مناقصات نور پردازی
 • مناقصات صنعت خودرو و وسائل نقلیه
 • مناقصات کلیه مناقصه های داخلی
 • مناقصات دستگاه تصفیه روغن
 • مناقصات روغن و گریس
 • مناقصات مشاوره منابع طبیعی و محیط زیست
 • مناقصات آب و فاضلاب،آبیاری و زهکشی،سدوکانال، منابع طبیعی و پروژه های دریایی
 • مناقصات ابنیه و عمران،راهسازی،راه آهن وتجهیزات ساختمان،معماری داخلی ،خانه 
 • مناقصات خدمات مربوط به ساختمان
 • مناقصات معماری داخلی و تزئینات داخلی ساختمان
 • مناقصات برق ، الکترونیک ، مخابرات ، کامپیوتر و شبکه ، ماشین های اداری ، سی
 • مناقصات الکترونیک
 • مناقصات نفت ، گاز ، پتروشیمی (پیمانکاری و تجهیزات) ، احداث پالایشگاه و کارخ
 • مناقصات مشاوره (کلیه صنوف) ، مشاوره های نقشه برداری ، ژئوتکنیک و ژئوفیزیک 
 • مناقصات مشاوره (کلیه صنوف)
 • مناقصات صنایع فولاد و آهن آلات ، آلومینیوم ، پروفیل PVC و انواع دیگر فلزات و
 • مناقصات انواع بویلرها (مخازن)، مشعل، رادیاتور، مبدل های حرارتی، ترموکوپل و
 • مناقصات خدمات - نیروی انسانی ،بیمه،میزبانی و اجرای همایش ها ،طبخ غذا ،نظاف
 • مناقصات تجهیزات صنعتی ، اتوماسیون صنعتی ، ابزارهای دقیق ، مراکز کنترل ، مش
 • مناقصات مشاوره و مدیریت استاندارد
 • مناقصات تجهیزات-آشپزخانه های صنعتی،رختشویخانه های صنعتی،قفسه بندی و...
 • مناقصات تجهیزات و مبلمان اداری و اقلام آموزشی و کمک آموزشی ، ورزشی ، لوازم 
 • مناقصات تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی و خدمات پزشکی و دارویی
 • مناقصات صنایع شیمیایی،گازهای طبی و صنعتی،لاستیک،پلاستیک،پلیمر،فایبرگلاس،رنگ و
 • مناقصات صنعت لاستیک
 • مناقصات صنعت پلاستیک
 • مناقصات صنعت عایق
 • مناقصات صنعت پلیمر
 • مناقصات صنایع نساجی (البسه و پوشاک)، فرش و محصولات چرمی - تجهیزات و ماشین آ
 • مناقصات صنعت فرش و موکت
 • مناقصات چرم و محصولات چرمی
 • مناقصات صنعت نساجی
 • مناقصات صنعت خودرو ، وسایل نقلیه و قطعات آن ( خودروسازی)
 • مناقصات صنایع غذایی ، کشاورزی ،دامپروری و شیلات و تجهیزات و ماشین آلات مرتبط
 • مناقصات صنعت چوب و فرآورده های آن
 • مناقصات صنعت معدن ، مواد معدنی و نسوز ، صنعت شیشه و صنعت چوب
 • مناقصات چاپ بروشور ، کاتالوگ ، طراحی و ...
 • مناقصات صنعت چاپ ، تبلیغات و بسته بندی (ظروف پلاستیکی و کارتن و...) و تجهیز
 • مناقصات کالاهای تبلیغاتی
 • مناقصات صنایع ریخته گری ، مفتولی ، ورقکاری ، ماشین کاری ، تراشکاری ، جوشکا
 • مناقصات صنعت تراشکاری
 • مناقصات ماشین آلات (صنعتی ، سنگین ، ساختمان ، حفاری ، جرثقیل ،خدمات شهری و 
 • مناقصات قطعات ، لوازم و ابزارآلات صنعتی،ابزار و یراق،انواع قالبها،فیلترها و
 • مناقصات انواع قالب ها
 • مناقصات لوله و اتصالات ، شیرآلات ، دریچه های چدنی ، مخازن فلزی و سیلندر
 • مناقصات سیلندر
 • مناقصات سیستمهای ایمنی ، صندوقهای نسوز و دربهای ضدحریق
 • مناقصات لوازم خانگی و کالاهای مرتبط
 • مناقصات مناقصه های بین المللی ، سرمایه گزاری و مشارکت و پروژه های بالای 5 و
 • مناقصات تاسیسات (پیمانکاری و تجهیزات) ،مکانیکی،ساختمانی و صنعتی
 • مناقصات پوشش های چادری (کاور ...)
 • مناقصات پلمپ
 • مناقصات تجهیزات و خدمات غواصی و ...
 • مناقصات تجهیزات آزمایشگاهی
 • مناقصات نگهداری جایگاههای CNG و سوخت
 • مناقصات خدمات پارکینگ
 • مناقصات خدمات دریایی و آبی
 • مناقصات خدمات پستی و توزیع قبوض
 • مناقصات انرژی های خورشیدی و نو
 • مناقصات مشاوره راهسازی
 • مناقصات مواد شوینده و بهداشتی
 • مناقصات سایر مناقصه های ساختمان
 • مناقصات سایر مناقصه های برق
 • مناقصات سایر مناقصه های راهسازی
 • مناقصات سایر مناقصه های صنعت نفت و گاز
 • مناقصات تجهیزات پزشکی، دارویی و مرتبط
 • مناقصات لوله و اتصالات غیر فولادی
 • مناقصات پروژه های عمرانی رتبه بالا - رتبه 1 و 2
 • مناقصات صنایع برق و انرژی های نو
 • مناقصات  صنایع مخابرات
 • مناقصات کامپیوتر، شبکه، نرم افزار
 • مناقصات تاسیسات حرارتی، برودتی و تهویه
 • مناقصات ساختمان رتبه 1 و 2
 • مناقصات راهسازی و راه آهن رتبه 1 و 2
 • مناقصات عمران ـ دریا
 • مناقصات آب رتبه 1 و 2
 • مناقصات نفت رتبه 1 و 2
 • مناقصات  مشاوره و خدمات فنی و مهندسی عمومی، پیمانهای جزیی
 • مناقصات پروژه های ملی و بین المللی
 • مناقصات صنایع معدنی
 • مناقصات صنایع فلزی و فلزکاری
 • مناقصات  آشپزخانه ها ، رختشویخانه ها و انبارهای صنعتی
 • مناقصات تجهیزات مهندسی، اداری، آموزشی و ورزشی
 • مناقصات  لوله، اتصالات، شیرآلات و مخازن فلزی
 • مناقصات تجهیزات آزمایشگاهی، پزشکی و بیمارستانی
 • مناقصات صنایع الکترونیک
 • مناقصات خدمات ایمنی و امنیتی
 • مناقصات صنایع  تبدیلی کشاورزی
 • مناقصات ابزار دقیق، اتوماسیون صنعتی و مراکز کنترل
 • مناقصات  ابزار و یراق آلات، ، مواد مصرفی صنعتی ، سیم و کابل
 • مناقصات  خدمات عمومی، تامین نیروی انسانی، طبخ، ایاب و ذهاب، ...
 • مناقصات  ماشین آلات ساختمانی، راهسازی، صنعتی و سنگین و انواع خودرو
 • مناقصات قطعات، تجهیزات و ماشین آلات خطوط تولید و واحدهای صنعتی
 • مناقصات صنایع نساجی
 • مناقصات تبلیغات ، چاپ و بسته بندی
 • مناقصات محصولات پایین دستی نفت و گاز

دسته ها :

راهکارهای پیش بینی شده و موجود جهت دسترسی به اطلاعات مناقصات و مزایدات

وفق قانون، دستگاه های اجرایی دولتی می بایست آگهی ها و فراخوان های مناقصات و مزایدات را از طریق جراید کثیرالانتشار (معمولاً روزنامه های رسمی کشور) به اطلاع عموم برسانند. البته، مخاطبین این سری آگهی ها عموم مردم نیستند و صرفاً شرکت ها و یا اشخاصی به دنبال اطلاعاتی از این قبیل خواهند بود که با توجه به پتانسیل های فنی و تخصصی و مالی، امکان شرکت در مناقصات را دارا هستند. بر اساس آماری که از مراجع انتشار آگهی های مناقصه ها و مزایده ها به دست آمده است، متقاضیان شرکت در این سری معاملات در حدود 40هزار شرکت در سطح کشور هستند. طبیعتاً انتظار نمی رود متقاضیان شرکت در مناقصات، جهت تهیه ی تمامی روزنامه های کشور بصورت روزانه اقدام نمایند لذا قانون گذار مجوز انتشار آگهی ها را، علاوه بر مرجع روزنامه ها و نشریات و از طرق دیگر نیز پیش بینی نموده است. بر این اساس، دستگاه های مناقصه گذار ضمن رعایت قانون و بمنظور اطلاع رسانی بهتر و دقیقتر از کانال ها و رسانه های دیگر نیز استفاده می نمایند.

مراکز و کانال های انتشار آگهی ها و فراخوان های مناقصه ها

در حال حاضر دستگاه های اجرایی آگهی ها و فراخوان های مربوط به مناقصه ها و مزایده ها را ( بدون در نظر گرفتن مناقصات محدود ویا ترک تشریفات که بصورت مستقیم و جهت مناقصه گران مشخصی ارسال می گردد) با استفاده از کانال های زیر نشر می دهند:

 • نشریات کثیرالانتشار کشور
 • وب سایت رسمی دستگاه اجرایی (مناقصه گذار)
 • تابلوی اعلانات بعنوان یک روش سنتی ولی در حال استفاده
 • بولتن های تخصصی
 • پایگاه مناقصات (تحت مسئولیت و نظارت وزارت صنعت، معدن و تجارت و یا سازمان برنامه و بودجه)

با توجه به مشابهت این کانالها با نشریات کثیرالانتشار از دیدگاه پراکندگی و نحوه ی دسترسی متقاضیان، مراکز اطلاع رسانی متعلق به بخش خصوصی نیز در زمینه ی اطلاع رسانی تخصصی مناقصه ها و مزایده ها در حال فعالیت هستند. این مراکز عموماً با تکیه بر بستر تکنولوژی اطلاعات فعالیت می نمایند و سهم عمده ای را در اطلاع رسانی در سطح کشور بر عهده دارند. اطلاعات مربوط به فراخوان ها و آگهی ها در وب سایت مناقصات تحت نظارت این شرکت ها تهیه و بصورت جامع در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. طبیعتاً راهکارهایی نیز جهت سهولت و ارتقاء کیفیت اطلاع رسانی در این مراکز ایجاد شده است. بعنوان مثال، سرویس اطلاع رسانی شرکت هزاره که مدیریت وب سایت مناقصات هزاره را بر عهده دارد، در کنار جامعیت و ارائه ی طبقه بندی حرفه ای، اطلاعات را به روش های ارسال ایمیل و یا نمابر نیز در کنار ارائه از طریق وب سایت جامع و اپلیکیشن موبایل نیز در اختیار مشترکین سرویس های خود قرار می دهد.

انتخاب در میان گزینه ها جهت دریافت اطلاعات مناقصات کشور

بصورت متوسط و روزانه، در حدود 450 الی 550 آگهی و فراخوان مناقصه (و مزایده) در سطح کشور منتشر می گردد. انتظار اینکه یک شرکت توان و تمایل به شرکت در کلیه ی این مناقصات را داشته باشد، خارج از تصور خواهد بود. لذا ضمن لزوم دریافت اطلاعات طبقه بندی شده و منطبق با زمینه (ها)ی فعالیت، مدیران و صاحبان بنگاه های اقتصادی نیازمند اطمینان خاطر بابت دریافت تمامی فراخوان ها و آگهی های مرتبط نیز هستند. بر این اساس، دو راهکار عملیاتی پیش روی مناقصه گران خواهد بود:

 • ایجاد ساختار و سازمان جهت جمع آوری اطلاعات منطبق از میان تمامی آگهی های منتشر شده
 • استفاده از خدمات و سرویس دهنده های تخصصی

راهکار اول وقتی با چالش های عدیده مواجه خواهد شد که حوزه ی فعالیت مناقصه گران محدود به استان مشخصی نباشد. در این حالت، جمع آوری اطلاعات نیز صرفاً محدود به مرکز یک استان نخواهد بود و می بایست سایر استان های هدف نیز تحت پوشش قرار گیرند. همچنین عدم جامعیت پایگاه های مناقصات دولتی (که حداقل، مناقصه های بخش خصوصی در آن منتشر نمی گردد)، بنظر می رسد گزینه ی اصلح استفاده از خدمات سرویس دهندگان تخصصی در این زمینه خواهد بود.

پارامترهای موثر در شناسایی و انتخاب وب سایت مناقصات

بر اساس بررسی چندین مرکز اطلاع رسانی مناقصات فعال در کشور، پارامترها و شاخص هایی که جهت انتخاب وب سایت مناقصات مدنظر مدیران و فعالان اقتصادی است به ترتیب زیر مطرح می گردند:

 • جامعیت و بروز بودن (دو پارامتر هم ارز)
 • طبقه بندی تخصصی
 • کانال ها و روش های اطلاع رسانی
 • خدمات پس از فروش (در طول دوره ی اشتراک)
 • قیمت و هزینه ی اشتراک
 • آرشیو (بایگانی)

بر این اساس، انتخاب پایگاه مناقصات مناسب و متناسب با نیاز، امری سهل خواهد بود و به راحتی و در سطح کارشناسی یک شرکت صورت می پذیرد. ضمن اینکه بر اساس گفتگویی که با چند نفر از مدیران و فعالان اقتصادی طی روزهای اخیر بعمل آمده است، استفاده از خدمات دو وب سایت اطلاع رسانی نیز تا حدودی مرسوم است. این امر بمنظور اطمینان از جامعیت اطلاعات است که در صورت انتخاب سرویس دهنده ی مناسب، احتمالاً نیازی به مرجع و منبع دوم نخواهد بود.

میزان توجه مدیران و فعالان اقتصادی به مقوله ی مزایده ها

بصورت تقریبی، تعداد مزایده های منتشر شده در روز در حدود 10% مناقصه هاست. ضمن اینکه بخشی از مزایده ها نیز با مخاطبینی بغیر از اشخاص حقیقی مرتبط هستند. با اینحال، همان عارضه هایی که برای مناقصه ها و نحوه ی دسترسی به آگهی ها و فراخوان ها وجود دارد، برای مزایده ها نیز متصور است. بخشی از مشترکین سرویس های وب سایت ها و مراکز اطلاع رسانی تخصصی، اشخاص حقیقی هستند که در کنار شرکت های متمایل به مقوله ی مزایدات، در این عرصه فعالیت می نمایند. بغیر از مزایدات املاک و اموال تملیکی که بصورت مستقیم توسط برخی نشریات مشخص اعلام می گردند، بقیه ی مزایده ها از طریق وب سایت مناقصات و به سهولت، قابل دریافت هستند.

دسته ها :
1
دسته ها :
2
دسته ها :
3
دسته ها :
2
دسته ها :
pv
دسته ها :
1
دسته ها :

سس مخصوص پنیری برای سیب زمینی سرخ کرده

آموزش آشپزی سس ها

دشواری تهیه : معمولی زمان تهیه : ۳۰ دقیقه تهیه برای : ۶ نفر مواد لازم برای تهیه سس مخصوص پنیری برای سیب زمینی سرخ کرده کره ۱ قاشق غذا خوری نمک به مقدار لازم فلفل قرمز ۱ قاشق چایخوری سیب زمینی ۱ کیلو پنیر موزارلا ۱ پیمانه پودر سیر و موسیر ۱ قاشق مربا خوری …

#آشپزی #آموزش #غذا

ادامه مطلب


آموزش سس مخصوص پنیری برای سیب زمینی سرخ کرده
دسته ها :

سس آلتیمیت

آموزش آشپزی سس ها

دشواری تهیه : معمولی زمان تهیه : ۶۰ دقیقه تهیه برای : ۴ نفر مواد لازم برای تهیه سس آلتیمیت روغن زیتون ۲ قاشق غذا خوری ریحان خشک ۱ قاشق چایخوری دانه رازیانه ۱ قاشق چایخوری برگ بوی قرمز ۱ برگ فلفل سیاه ۱/۴ قاشق چای خوری پنیر پارمزان ۲ قاشق غذا خوری کرفس ۱/۴ فنجان …

#آشپزی #آموزش #غذا

ادامه مطلب


آموزش سس آلتیمیت
دسته ها :

مناقصات سایر مناقصه های برق

تاریخ انتشار : 1396/07/02
مهلت شرکت : 1396/07/02
استان(ها) : خوزستان

تعمیر و سرویس و نگهداری سیستم های برقی اماکن ساختمان های ستادی
دسته ها :

مناقصات سد و کانال

تاریخ انتشار : 1396/07/02
مهلت شرکت : 1396/07/15
استان(ها) : گلستان

مشاوره نظارت عالیه و کارگاهی بر عملیات تکمیل سد انحرافی و تأسیسات وابسته
دسته ها :

مناقصات سایر مناقصه های برق

تاریخ انتشار : 1396/07/02
مهلت شرکت : 1396/07/02
استان(ها) : خوزستان

تعمیر و سرویس و نگهداری سیستم های برقی اماکن ساختمان های ستادی
دسته ها :

مناقصات آسفالت

تاریخ انتشار : 1396/07/02
مهلت شرکت : 1396/07/15
استان(ها) : خوزستان

فراخوان یک مرحله ای لکه گیری و روکش آسفالت
دسته ها :

ابلاغ تقریباً بهنگام لایحه‌ی بودجه‌ی سال ۹۶ در اسفندماه گذشته، گذار از پس‌لرزه‌های سیاسی و داخلی پس از برجام عملاً افق اقتصادی کشور را در این سال تا حدودی ترسیم نموده است. به‌طوری‌که منتقدان و صاحب‌نظران اقتصادی نیز بر آغاز پیشرفت و ارتقاء شاخص‌های اقتصادی در سال‌های پیش رو متفق‌القول هستند.

بخش خصوصی نیز به سال جاری و سال‌های پیش رو امید بسته و سرمایه‌گذارانی که در سال‌های اخیر مجبور به هدایت سرمایه‌ی خود به بازارهای کاذب نظیر واردات کالاهای غیر سرمایه‌ای، سپرده‌گذاری در بانک‌ها و مؤسسات و یا احیاناً خروج آن از کشور در قالب سرمایه‌گذاری در پروژه‌های عمرانی خارجی نموده‌اند، با طلوعی جدید مواجه هستند.

افزایش کاملاً محسوس برگزاری مناقصات کشور در سال ۹۶ ازلحاظ تعداد (۳۳۰۰۰ مناقصه در بهار ۹۶ به نسبت ۲۵۰۰۰ مناقصه در دوره‌ی مشابه سال ۹۵)، دلالتی آشکار بر رونق فعالیت‌های عمرانی و زیربنایی در کشور دارد. بخصوص که با بررسی گروه‌بندی مناقصات ، مشخص می‌شود ارزش ریالی و اعتباری مناقصات سال ۹۶ ازلحاظ سرمایه‌گذاری نیز رشد قابل‌توجهی را نمایش داده است.

بر اساس گزارشات آماری پایگاه مناقصات ، تابستان هرسال به‌عنوان فصل رشد مناقصه‌های اعلام‌شده در نظر گرفته می‌شود. دلیل انباشت مناقصات نیمه‌ی اول سال در فصل تابستان نیز عموماً مرتبط با زمان ابلاغ لایحه‌ی بودجه است. ابلاغ به‌موقع لایحه‌ی بودجه، رشد ۱۱درصدی بودجه و همچنین پیش‌بینی برای تثبیت بهای نفت، ماتریس تصمیم‌گیری دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی را به برآیند برگزاری مناقصات جدید و همچنین بازخوانی طرح‌های سال ۹۵ هدایت کرده است. بر اساس گزارشات سایت مناقصات هزاره، شاخص‌های کمیت مناقصه‌ های عمرانی و زیربنایی در بهار ۱۳۹۶ بیشترین رشد را طی سال‌های گذشته داشته‌اند. این رشد، با در نظر گرفتن دوره‌ی انتظار جهت برگزاری انتخابات ریاست جمهوری به‌عنوان یک عامل بازدارنده، به‌تنهایی نویدگر یک تابستان داغ و پرفعالیت جهت‌بخش خصوصی و فعال کشور در حوزه‌ی پروژه‌ها و طرح‌های صنعتی، عمرانی و زیربنایی است و صاحب‌نظران اعتقاد به تداوم این رشد در فصل‌های آتی را دارند.

خالی از لطف نیست اگر اشاره‌ای هم داشته باشیم به یک فعالیت رونق‌بخش به اقتصاد داخلی کشور: تجارت داخلی. فارغ از مقولاتی نظیر پروژه‌های صنعتی و عمرانی و یا واردات کالا و تجهیزات و خدمات، بخشی از نیروی محرکه‌ی چرخ اقتصاد کشور بر مبنای تجارت داخلی تأمین می‌شود. بنکداری، مسکن، خودرو، ارز و طلا همگی شاخص‌هایی هستند که به نوعی سهم خانوارها از گردونه‌ی اقتصاد کشور را تأمین می‌کنند. این شاخص‌ها نیز به‌صورت غیرمستقیم از موارد فوق تأثیر می‌پذیرند. طبق اطلاعات سایت مناقصات هزاره تغییرات قابل‌توجهی در مزایده های برگزارشده بهار سال ۹۶ به نسبت دوره‌ی مشابه سال قبل، مشاهده نمی‌شود. این عدم تغییر شاید به دلیل تأخیر در تأثیرپذیری شاخص‌های اقتصادی خرد در سطح جامعه از تغییرات شاخص‌های کلان باشد.

با توجه به حجم مناقصه های در حال برگزاری، امید است مدیران شرکت‌های خصوصی با تأمین پیش نیازهای شرکت در مناقصات و مزایدات کشور بتواند از فرصت‌ها و ظرفیت‌های موجود در تابستان داغ مناقصات کشور حداکثر بهره برداری را نمایند.

پایگاه اطلاع رسانی هزاره با قریب به ۱۷ سال فعالیت تخصصی و به‌عنوان پیشگام اطلاع رسانی مزایدات و مناقصات کشور ، بدون شک و با تکیه بر آمار، جامع ترین پایگاه مناقصات و مزایدات ایران در طی سال‌های اخیر بوده و می‌تواند به‌عنوان مرجع دریافت اطلاعات بروز مناقصه ها و مزایده ها برای بازرگانان، شرکت ها و بنگاه های اقتصادی کشور معرفی گردد.

دسته ها :

روزانه تعداد زیادی آگهی مناقصه و مزایده توسط کارفرمایان مختلف، در حوزه های متنوع و از رسانه های گوناگون در سراسر کشور منتشر می گردد. سازمان ها در مسیر تعالی خود، با بررسی طرح های م طرح شده، پروژه های مناسب را انتخاب و با شرکت در مناقصه یا مزایده مربوطه شانس خود را در انتخاب به عنوان پیمانکار منتخب می آزمایند. ولی آنچه در این بین برا سازمان ها حیاتی است، اطلاع از تمامی آگهی های اعلام شده در حوزه فعالیتی مربوطه در سریع ترین زمان ممکن است. شرکت ارتباط گستران هزاره، به عنوان اولین و جامع ترین پایگاه اطلاع رسانی مناقصات، مزایدات و استعلام بهای کشور، بیش از 17 سال است که با پاسخگویی به این نیاز مشتریان، رابط بین پیمانکاران و کارفرمایان بوده است. ارتباط گستران هزاره اولین مرکز تخصصی جمع آوری و اطلاع رسانی آگهی های تجاری مناقصه، مزایده و استعلام بها در کشور دارای گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت از شورای عالی انفورماتیک کشور و مجوز نشر دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. https://www.hezarehinfo.net

مناقصه

"مناقصه" یک اصطلاح حقوقی ـ اقتصادی است که ترمینولوژی آن اشاره دارد به خرید کالا و یا خدمات مشخص با حداقل قیمت و بشرط حفظ کیفیت موردنظر خریدار. در واقع، مناقصه یک روش ایجاد شرایط یکسان برای تامین کنندگان کالا و یا خدماتی است که قابلیت ارائه ی آن را در زمان مشخص و با حداقل قیمت به خریدار دارا هستند. همچنین رعایت چهار اصل آزادی رقابت، شایستگی داوطلبان شرکت کننده در مناقصه، مشخص بودن حد نصاب مناقصه و حضور یک شخص اداری (مانند اداره یا کمیسیون مناقصه ها) نیز جهت برگزاری یک مناقصه الزامی است. شرط اجرایی شدن مناقصه به اعلام آن جهت عموم و یا گروه مشخصی از تامین کنندگان بستگی دارد. سرویس اطلاع رسانی هزاره بعنوان اولین و جامع ترین پایگاه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات کشور کلیه ی مناقصه های اعلام شده در ایران را بصورت روزانه و طبقه بندی شده بر اساس گروه های مختلف صنفی ارائه می نماید.

مناقصات

یکی از راهکارهای مهم و تاثیرگذار گسترش حوزه ی فعالیت شرکت های بازرگانی، پیمانکاری، تولیدی و خدماتی شرکت در مناقصات است. در واقع، در صورت امکان شرکت در مناقصات مرتبط با موضوع فعالیت، به نوعی در هزینه های فروش و بازاریابی و تبلیغات صرفجویی می شود. البته معمولاً شرکت در مناقصات نیازمند احراز شرایط قانونی و حداقل هایی است که می بایست تامین گردد نظیر رتبه بندی سازمان برنامه و بودجه، سوابق کاری مرتبط، امکان تامین و سپردن وثیقه و تضمین، ... با فرض دارا بودن شرایط شرکت در مناقصات، مطلع شدن از برگزاری مناقصات نیز الزامی است. بر اساس آمار تعداد مناقصات اعلام شده طی یک ماه بیش از 12.000 عنوان است که دسترسی به اطلاعات مناقصات نیازمند استفاده از سرویس های تخصصی اطلاع رسانی در این زمینه خواهد بود. سرویس اطلاع رسانی هزاره بعنوان اولین و جامع ترین پایگاه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات کشور کاملترین بانک اطلاعاتی مناقصات را به متقاضیان ارائه می نماید.

سایت مناقصات

همگام با افزایش مستمر استفاده از بستر اینترنت در اکثر حوزه های کسب و کار سنتی، نشر و بازنشر اطلاعات نیز در حال ارتقاء شرایط و کاهش محدودیت های توزیع از طریق فضای مجازی است. روزانه شاهد حضور گسترده تر برندها و شاخه های مختلف تجاری و خدماتی در شبکه های اجتماعی هستیم. در این فضا، یکی از واژگانی که آمار جستجوی زیادی را به بخود اختصاص داده، عبارت سایت مناقصات است که در واقع نشاندهنده ی تمایل شرکت ها و بنگاه ها به دریافت اطلاعات مناقصات از طریق سایت و بجای روش های مرسوم و سنتی قبلی نظیر نشریات کاغذی ست. آنچه که از سایت مناقصات انتظار می رود، ارائه ی کلیه ی مناقصات منتشر شده به همراه اطلاعات کامل و مستندات و همزمان با نشر در نشریات کشور است. متقاضیان شرکت در مناقصات کشور می توانند از طریق پانل کاربری اختصاصی خود که در سایت مناقصات سرویس اطلاع رسانی هزاره تعریف می شود، کلیه ی اطلاعات مناقصات کشور را در همان روز انتشار و به همراه اسناد و اطلاعات تکمیلی دریافت نمایند.

مناقصات کشور

بر اساس قانون، کلیه ی دستگاه های اجرایی کشور جهت تامین کالا و یا خدمات موردنیاز خود موظف به برگزاری مناقصه و اعلام عمومی (و تحت شرایطی، اعلام محدود) هستند. همچنین شرکت ها و گروه های صنعتی غیردولتی نیز سهمی از مجموع مناقصات کشور را به خود اختصاص می دهند. با توجه به فعالیت حدود 650 دستگاه اجرایی دولتی و در حدود 8000 شرکت و بنگاه اقتصادی متوسط و بزرگ، مجموع مناقصات کشور طی یک ماه به عددی بالغ بر 12.000 عنوان رسیده است. در حال حاضر تنها راه دستیابی به اطلاعات مناقصات کشور و بخصوص در صورتیکه لزوم تفکیک اطلاعات بر اساس زمینه ی فعالیت مدنظر باشد، جستجو در اینترنت و در حالت بهینه، مراجعه به پایگاه های اطلاع رسانی مرتبط است. پایگاه اطلاع رسانی هزاره با قریب به 17 سال فعالیت تخصصی و بعنوان پیشگام اطلاع رسانی مزایدات و مناقصات کشور بصورت طبقه بندی شده، می تواند بعنوان بهترین مرجع دریافت اطلاعات بروز و بهنگام مناقصه ها و مزایده ها برای بازرگانان، شرکت ها و بنگاه های اقتصادی کشور معرفی گردد.

پایگاه مناقصات

استفاده از عبارت وب سایت بجای واژه ی پایگاه یکی از اشتباهات معمول کاربران در فضای مجازی است. بعنوان مثال، پایگاه مناقصات کشور عملاً بعنوان درگاه ورودی به مجموعه ی اطلاعات مناقصات به همراه آرشیو کاملی از آنها و امکانات مختلف دیگر است. در حالیکه وب سایت (و یا به اشتباه، سایت)، عملاً نمایش دهنده ی اطلاعات محدود جهت موضوع و یا موضوعات مشخص شده توسط طراح آن است. در واقع، یک پایگاه می تواند دربرگیرنده چندین وب سایت باشد. پایگاه مناقصات کشور بعنوان یکی از پربازدیدترین مجموعه های اطلاع رسانی در فضای مجازی جهت شرکت ها و بنگاه های اقتصادی مطرحیت دارد. سرویس اطلاع رسانی هزاره در حال حاضر جامع ترین اطلاعات مناقصات کشور را از طریق پایگاه مناقصات تحت مدیریت خود، ارائه می دهد. این سرویس در حدود 17 سال قدمت دارد و بدون شک و با تکیه بر آمار، جامع ترین پایگاه مناقصات ایران در طی سال های اخیر بوده است.

مزایده

مزایده، و یا به عبارت دیگر "حراج"، یک اصطلاح اقتصادی و همچنین حقوقی است که بر مبنای تمایل دارنده ی یک کالای خاص جهت فروش آن به بالاترین قیمت مقدور در یک فضای رقابتی تعریف شده است. فارغ از انواع مزایده ها (استاندارد، هلندی، انگلیسی، خصوصی، رزرو شده، ...) یک مزایده بر اساس اعلام عمومی و درج مشخصات اولیه ی کالا و یا خدمات موضوع مزایده و شرایط شرکت در آن از طریق نشریات، رسمیت می یابد. بعنوان مثال جهت مزایده ی خدمات، می توانیم به اجاره دادن پمپ بنزین و یا فضاهای تبلیغاتی اشاره کنیم. همچنین مزایده های مربوط به آثار و اقلام هنری به روش خاصی انجام می شوند و اعلام آنها نیز بصورت محدود صورت می گیرد. سرویس اطلاع رسانی هزاره با حدود 17 سال فعالیت، بعنوان جامع ترین مرکز تخصصی در حوزه ی اطلاع رسانی مناقصه ها و مزایده های کشور ارائه دهنده ی اطلاعات مزایده های اعلام شده در همان روز انتشار آگهی ست.
دسته ها :
X